Register

PŘICHÁZÍ TYROLUTION –
A PŘINÁŠÍ LEPŠÍ BUDOUCNOST!

Z ústředí Tyrolution přicházejí dobré zprávy! Ale coby pouze dobré. Vynikající!


Intenzivní práce našich nejlepších lidí na vývoji vedla k tomu, že je nyní pro kovodělníky k dispozici zcela nová řada supertenkých řezacích kotoučů. A to v kvalitě vyšší až o 60 %! Tři kvalitativní stupně k úspěchu!

Práce bez silového namáhání
Lepší úprava povrchu
Přesné řezy s exaktními rozměry
Velmi slabé vibrace
Téměř žádný hluk, málo nečistot
Vysoká rychlost řezání

Ocel

Běžná a ušlechtilá ocel 2v1

Nerezová ocel

Neželezné kovy

Kamenivo

Ocel

Běžná a ušlechtilá ocel 2v1

Nerezová ocel

Běžná a ušlechtilá ocel 2v1

Nerezová ocel

Seperator


Supertenké řezací kotouče PREMIUM na nerezovou ocel jsou nezastavitelné. Odpadající potřeba dopracovávání, například očištění a odjehlení, je pouze jedním důvodem.


S řezacími kotouči PREMIUM na ušlechtilou ocel (tloušťka 0,75 až 2,0 mm) dosáhnete vyššího výkonu při výrazně nižším opotřebení nástroje. Je jednou z nejsilnějších zbraní Tyrolution a hodí se především pro tenkostěnné plechy, profily a trubky, ale i pro armovací pruty.


A: Také u malých průřezů a tyčí z ušlechtilé oceli odolné proti korozi a kyselinám nabízí tyto řezací kotouče opracovávání bez námahy.

CO TO ZNAMENÁ Z HLEDISKA BUDOUCNOSTI?

Nedochází ke vzniku koroze, korozních pórů nebo poklesu únavové pevnosti

+ Výrazné prodloužení životnosti a zvýšená řezivost, která se projeví zejména v chování stroje při naříznutí

NEOČEKÁVEJTE ŽÁDNÉ ZPĚTNÉ RÁZY!

Nástroj pracuje bez zpětných rázů, nemá tendenci se zasekávat a produkuje o 30 % méně brusného prachu. Přídavná funkce tlumení hluku a vibrací dělá ze supertenkých řezacích kotoučů od společnosti TYROLIT bezpečný a komfortní nástroj.

Supertenké řezací kotouče LONGLIFE PREMIUM*** na ocel: Tak se jmenuje naše zásahová jednotka s obzvláště dlouhou životností.


Řezací kotouče TYROLIT PREMIUM nabízejí oproti jiným kotoučům PREMIUM*** vyšší výkon při výrazně nižším opotřebení nástroje. S tloušťkou od 1,0 do 1,6 mm jsou tyto supertenké řezací kotouče vhodné na všechny druhy oceli. Uživatele přesvědčí svými mimořádnými výsledky.

BEZ KOMPROMISŮ.

+ Významné zvýšení produktivity
+ Snížení množství odpadu
+ Měřitelně delší životnost a vyšší řezivost


Nejlepší výsledky a kratší doba řezání již od prvního řezu.

NEJNOVĚJŠÍ HLÁŠENÍ:

... maximální pracovní komfort ... přesná práce – přesné řezy s exaktními rozměry ... nižší tepelné zatížení ... lepší úprava povrchu ... nižší tvorba otřepů ... rychlé výsledky ... žádné následné úpravy ...

Supertenké řezací kotouče LONGLIFE PREMIUM*** na ocel: Tak se jmenuje naše zásahová jednotka s obzvláště dlouhou životností.


Řezací kotouče TYROLIT PREMIUM*** nabízejí oproti jiným kotoučům PREMIUM*** vyšší výkon při výrazně nižším opotřebení nástroje. S tloušťkou od 1,0 do 1,6 mm jsou tyto supertenké řezací kotouče vhodné na všechny druhy oceli. Uživatele přesvědčí svými mimořádnými výsledky.

Supertenké Řezací kotouče PREMIUM na neželezné kovy přesvědčí na plné čáře.


Všichni víme, že: Předpokladem pro řezání neželezných kovů je vysoká řezivost nástroje. Z tohoto důvodu vyvinul TYROLUTION speciální recepturu a výrobní metodu umožňující dosahovat krátkých dob řezání i u neželezných kovů. Nové specifikace zabraňují dosud běžnému zanášení kotouče způsobovanému otěrem materiálu obrobku a rovněž otupování řezacího kotouče.


Nebo ve zkratce: TYROLUTION je nezastavitelný i v případě neželezných kovů.

DALŠÍ DŮVODY ÚSPĚCHU:

+ Hospodárnost: prodloužená životnost, řezivost a kratší doba řezání již od prvního řezu

+ Pracovní komfort: bez zpětných rázů, nemá tendenci se zasekávat, dramatické snížení brusného prachu a hluku

+
Pracovní doby: Při použití k řezání hliníku, hliníkového bronzu a dalších hliníkových slitin, mědi, bronzu, mosazi, alpaky a titanu se zkracují doby řezání těchto materiálů.

Řezací kotouče PREMIUM na neželezné kovy a kamenivo umožňují uživateli pracovat s vynaložením menší síly.


Při použití na dlažbu, keramiku, klinkery a neželezné kovy nabízí kotouč přesvědčivě lepší úpravu povrchu a výjimečnou kvalitu řezu. I zde je jakýkoli

Také řezací kotouče STANDARD na nerezovou ocel přesvědčí na plné čáře: Specialistu na ušlechtilou ocel charakterizuje dlouhá životnost, velký potenciál pro úspory a díky snížení výskytu otřepů odpadá potřeba následných úprav.


Chemická čistota těchto nástrojů je předpokladem pro opracovávání nerezavějících druhů oceli. Nedochází totiž k negativnímu ovlivnění materiálu, například ke vzniku koroze, korozních pórů nebo poklesu únavové pevnosti.

Možnosti použití řezacích kotoučů Standard na nerezovou ocel: plechy, profily, trubky a tyče. Sortiment těchto řezacích kotoučů zahrnuje varianty s tloušťkou od 1,0 do 1,9 mm pro rychlejší a pohodlnější řezání bez otřepů.

Skutečně univerzální zbraně!

Řezací kotouče STANDARD na ocel nabízejí nejvyšší standard společnosti TYROLIT v oblasti bezpečnosti – a na ten se můžete spolehnout. Zeptali jsme se některých Tyrolucionárů, co by k tomu ještě mohli dodat.

Řezací kotouče STANDARD 2v1 na běžnou i nerezovou ocel se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí a stabilitou.


Delší životnost automaticky snižuje počet výměn kotouče a tím i tvorbu odpadu. Díky tomu můžete zůstat velmi hospodární.

Řezací kotouče BASIC na nerezovou ocel lze použít flexibilně na různých frontách: na plechy, profily, trubky a tyče.


Jejich přednostmi jsou malý průměr a plný materiál. Neočekávejte negativní ovlivnění materiálu, například vznik koroze, korozních pórů nebo poklesu únavové pevnosti.


Řezací kotouče s tloušťkou 1,0 mm se hodí především k rychlému a pohodlnému řezání bez rizika vzniku otřepů.

Největší úspěchy lze očekávat při použití na nerezovou ocel.

+ Zkrácení pracovní doby

+ Nižší tvorba otřepů

+ Odpadá potřeba následných úprav

Řezací kotouče s tloušťkou 1,0 mm a 1,6 mm, které jsou součástí sortimentu BASIC , se hodí především k rychlé a pohodlné práci bez rizika vzniku otřepů. Přitom však také přesvědčí dlouhou životností a univerzálním použitím.


To zní dobře. Ale pouze dobře není pro Tyrolution dostačující. Proto se tyto kotouče vyznačují také dobrou trvanlivostí a stabilitou a hodí se jak k řezání plechů, profilů a trubek, tak i tyčí a závitových tyčí.

Řezací kotouče BASIC 2v1 na běžnou i nerezovou ocel jsou koncipovány tak, aby jej bylo možno používat na běžnou i nerezovou ocel.

SeperatorTYROLIT: PO CELÉM SVĚTĚ NA ŠPICI


Bez ohledu na to, zda se jedná o extrémní oblasti použití, každodenní používání nebo základní produkt, konkurence se nemá šanci stavět řadě Tyrolution na odpor.


Stáhnout Tyropaper

 

Ke stažení pro delare


Zde naleznete všechna potřebná data a informace pro nový sortiment super tenkých kotoučů.


Stáhněte soubor .zip