Společnost TYROLIT patří mezi přední světové výrobce kompozitních brusných, rozbrušovacích, vrtacích a orovnávacích nástrojů i strojů pro stavební průmysl.

Rodinný podnik skupiny Swarovski Group s kmenovým sídlem v tyrolském Schwazu funguje od roku 1919 a v současnosti po celém světě zaměstnává více než 4.600 pracovníků ve 29 výrobních závodech v 11 zemích a na 5 kontinentech. Společnost TYROLIT v divizích Kov a přesnost, Specializovaný obchod s výrobky pro průmyslové aplikace, Stavebnictví a Kámen – keramika – sklo vyrábí okolo 80 000 různých výrobků. Ty nabízí prostřednictvím 37 obchodních společností a dalších distributorů v 65 zemích zákazníkům po celém světě. Výrobky TYROLIT brousí, rozbrušují a vrtají nejrůznější materiály libovolné tvrdosti, a to díky špičkové technologii z Tyrolska. Odborníci ve společnosti TYROLIT jsou po celém světě známi tím, že dokáží zvládnout nejrůznější výzvy, a jsou vysoce ceněnými partnery při vývoji nových a inovativních řešení.


Rodinný podnik od roku 1919

Jako součást dynamické skupiny podniků Swarovski Group má společnost TYROLIT dostatečnou nezávislost na to, aby mohla úspěšně realizovat i dlouhodobé podnikatelské cíle. Ve společnosti TYROLIT se snažíme nadchnout jak interní, tak externí cílové skupiny a získat je pro poctivou partnerskou a dlouhodobou spolupráci. Za tím účelem neustále optimalizujeme kvalitu výrobků i služeb a průběžně přizpůsobujeme obchodní postupy měnícím se požadavkům trhu. Investice do výzkumu a vývoje, do primárního a dalšího vzdělávání vlastních pracovníků i do zlepšování technologií jsou u společnosti TYROLIT ústřední součástí řízení podniku. Díky zavedení managementu celosvětového dodavatelského řetězce jsou pro zákazníky po celém světě zajištěny včasné dodací lhůty. Udržitelné zacházení se zdroji, péče o bezpečné pracovní prostředí a dodržování právních nároků přispívaly od roku 1919 k pozitivnímu vývoji obchodu.

Společnost TYROLIT svým zákazníkům v současnosti zajišťuje hospodárná a ekologická řešení ve čtyřech oborech podnikání. Díky celosvětovému odbytu a týmu zkušených aplikačních techniků navíc společnost TYROLIT nabízí maximum i v oblasti kvality služeb.

 

 

Obrábění kovu/precizní broušení

Společnost TYROLIT vyrábí špičkové nástroje pro velké množství aplikací v oboru výroby motorů a převodovek i v ocelářském průmyslu a nabízí na míru vytvořená kompletní řešení pro specifické požadavky zákazníků.

 

Přečtěte si další informace

 

 

Specializovaný obchod s výrobky pro průmyslové aplikace

Díky celosvětovému odbytu je společnost TYROLIT v oboru specializovaného obchodu s výrobky pro průmyslové aplikace synonymem nejen pro prémiová výrobková řešení ve třech základních oblastech (rozbrušování, broušení a ošetřování povrchů), ale i pro marketingovou podporu s maximální orientaci na zákazníky.

 

Přečtěte si další informace

 

 

Stavebnictví

V obchodním oboru Stavebnictví je společnost TYROLIT předním systémovým dodavatelem vrtacích systémů, pil k podřezávání stěn a lanových pil, podlahových řezacích pil a řešení pro opracování povrchu. Pro speciální projekty společnost TYROLIT nabízí individuální kombinace strojů a nástrojů.

 

Přečtěte si další informace

 

 

Kámen | Keramika | Sklo

Diamantové nástroje a na míru přizpůsobená řešení pro rozbrušování, kalibraci, leštění a orovnávání přírodního a umělého kamene i keramiky a skleněných materiálů vyrábí společnost TYROLIT pro ty nejnáročnější zákazníky.

 

Přečtěte si další informace

 

 

Vysoké nároky z hlediska kvality, které společnost TYROLIT klade na výrobky i služby a na způsob jednání mezi navzájem i vůči obchodním partnerům, mají ve strategickém směřování podniku své pevné místo a objevují se znovu v našich výhledech, poslání i v zásadách podniku.

 

Výhled

Nástroje a systémy značky TYROLIT vytvářejí základ pro pokračující technologický vývoj lidstva.

Poslání

Spojujeme síly rodiny a zaměstnanců do jednoho výsledného činitele úspěchu, který je postaven na tradici, síle inovací a také na uvažování v dlouhodobém horizontu a na obchodních schopnostech a zajišťuje našemu podniku dlouhodobě vysoké výnosy. Jako výrobní společnost jsme orientováni jednoznačně na kvalitu. V zájmu zajištění kvality a jejího managementu společnost TYROLIT vyvinula Integrovaný systém managementu (IMS).

Zásady

Vysoká úroveň, k níž se náš podnik zavázal, provází naše výrobky od fáze výběru surovin až po hotový výrobek. Kvalita výrobků a dokonalost služeb – na to se mohou zákazníci a partneři firmy TYROLIT po celém světě spolehnout.

 

Zobrazit více

Skupina TYROLIT v kostce

Ve společnosti TYROLIT se toho od jejího založení v roce 1919 udělalo mnoho. V průběhu času byla do tohoto podniku začleněna řada mezinárodních společností. Jako nezávislá skupina podniků patří dnes společnost TYROLIT mezi přední světové výrobce kompozitních brusných, rozbrušovacích, řezných, vrtacích a orovnávacích nástrojů i systémové poskytovatele nástrojů a strojů pro stavební průmysl.

 

Podniky skupiny TYROLIT:

 

 

Společně můžeme svým zákazníkům nabídnout zastoupení po celém světě, a to s 26 výrobními závody ve 11 zemích a na pěti kontinentech.

TYROLIT dnes

Skupina SWAROVSKI

Skupina Swarovski se skládá ze společnosti SWAROVSKI Optik(výrobce optických přesných přístrojů, jako jsou teleskopy a dalekohledy), společnosti TYROLIT (předního výrobce brusných, řezných, vrtacích a rozbrušovacích nástrojů a rovněž dodavatele nástrojů a strojů) a obchodního oboru křišťál, v němž působí společnost Swarovski Crystal Business.

 

Swarovski Crystal Business

 

Společnost Swarovski vyvíjí, vyrábí a distribuuje po celém světě šperky, vysoce kvalitní křišťál, pravé drahokamy i syntetické šperkové kameny, a dále finální výrobky – například různorodé příslušenství nebo řešení osvětlení. To, co začalo v roce 1895 malou brusírnou křišťálu ve městě Wattens

v Rakousku, se vyvinulo v podnik globálního významu, který otevírá zákazníkům z celého světa přístup k exkluzivním výrobkům. Se svou bohatou historií a kulturou kreativity je společnost Swarovski aktivní v různých obchodních oborech, což jí pomáhá k růstu a zachování vedoucí pozice z hlediska designu, kreativity a technologické