Služby pro obchodníky

Prezentační systém

Své výrobky pouze neskladujte, ale prodávejte je.

Inteligentní prezentační systém může být vaším prvním pomocníkem při prodeji. Společnost TYROLIT poskytuje všechny druhy flexibilních výkladních panelů, které vysvětlují naše barevné značení a rozmanité kategorie kvality.

Je to skutečně flexibilní systém. Můžete ho využívat dokonce i tehdy, chcete-li zároveň zachovat svůj vlastní prezentační systém, protože většina panelů se upevňuje pomocí magnetických pásků.

Tyto panely je rovněž možné jednoduše přiříznout na správnou velikost. Máte-li o ně zájem, obraťte se s dotazem na kontaktní osobu společnosti TYROLIT.

 

 

Obchodní akademie TYROLIT

Více vědět znamená lépe prodávat

Obchodní akademie Tyrolit je školicí program pro naše partnery. Cíl je jasný – prohloubit znalosti o průmyslových brusivech a zajistit tak solidní základ pro vyšší objemy prodeje a vyšší rentabilitu. Školení je rozděleno do tří různých stupňů a zahrnuje i výuku bezpečnosti. Tyto stupně zahrnují všechny obory: Od čistě

základních znalostí o výrobcích až po pokročilý stupeň, s jehož znalostmi je možné prodávat hotová řešení. Všichni účastníci budou certifikováni a obdrží závěrečné vysvědčení.

Schopnost prodávat výrobky řady Premium založená na debatě o hodnotách zvýší váš zisk a zamezí přitom orientaci výhradně na cenu. Toto školení vám ukáže, jak v takovém případě můžete postupovat. Přesvědčivou analýzou produktivity a s ní spojeným výpočtem úspor nákladů dosáhnete zároveň i větší věrnosti ze strany zákazníků. Dalším výsledkem naší akademie jsou vyšší objemy prodeje, kterých se dosahuje díky znalostem v oblasti prodeje hodnot a prezentace výsledků přesvědčivým a profesionálním způsobem. Potřebujete-li další informace, obraťte se na příslušného zástupce.

 

 

NexMart

Beziehen Sie TYROLIT-Werkzeuge über Europas führende Branchenplattform - nexMart ist das unabhängige Fachhandelsportal, das von Industrie und Handel gemeinsam geführt und weiter entwickelt wird. Vorrangiges Ziel von nexMart ist die Realisierung der wirtschaftlichen Vorteile für alle Teilnehmer.

Wer nexMart nutzt, kann die Prozesskosten entlang der gesamten Wertschöpfungskette nachhaltig senken. Das Portal ist ein neutraler Bestellvermittler zwischen Händlern und Lieferanten der Branchen Werkzeuge, Beschläge, Eisenwaren, Gartengeräte und technischer Bedarf.

Zum Portal