Celosvětová síť

Ukazatele a fakta podniků skupiny TYROLIT

Přednosti u společnosti TYROLIT

Společnost TYROLIT patří mezi přední světové firmy na trhu v oblasti brusných, rozbrušovacích, řezných, vrtacích a orovnávacích nástrojů i systémové poskytovatele nástrojů a strojů pro stavební průmysl. Značka TYROLIT ztělesňuje neustálé inovace, výrobky nejvyšší kvality a perfektní servis. Po celém světě proto celá průmyslová odvětví sázejí na schopnosti tohoto rodinného podniku z Tyrolska.

Společnost TYROLIT vyvíjí nástroje na míru pro individuální řešení problémů. Díky místním kontaktním osobám a celosvětově fungujícímu tým můžeme zaručit perfektní servisní služby ve všech oblastech: od procesu plánování přímo na místě až po konkrétní realizaci TYROLITje společnost TYROLIT svým zákazníkům k dispozici se všemi svými schopnostmi. TYROLIT. Širokou škálu nabídek doplňuje školicí středisko TYROLIT.

Ukazatele a fakta za rok

Obrat: 663 milionů eur

Pracovníci: 4.000+ po celém světě

  • 29 výrobních závodů ve 11 zemích a na 5 kontinentech
  • Vlastní obchodní střediska v Argentině, Austrálii, Belgii, Brazílii, České republice, Číně, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Indii, Indonésii, Itálii, Jihoafrické republice, Kanadě, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rakousku, SAE, Švédsku, Švýcarsku, Španělsku, Thajsku, USA, Velké Británii
  • Distributoři ve více než 65 zemích

 

Stáhnout fakta

Výrobní závody a prodejní místa