Společnost TYROLIT patří mezi přední světové výrobce kompozitních brusných, rozbrušovacích, vrtacích a orovnávacích nástrojů i strojů pro stavební průmysl.

Rodinný podnik skupiny Swarovski Group s kmenovým sídlem v tyrolském Schwazu funguje od roku 1919 a v současnosti po celém světě zaměstnává více než 4.500 pracovníků ve 29 výrobních závodech v 11 zemích a na 5 kontinentech. Společnost TYROLIT v divizích Kov a přesnost, Specializovaný obchod s výrobky pro průmyslové aplikace, Stavebnictví a Kámen – keramika – sklo vyrábí okolo 80 000 různých výrobků. Ty nabízí prostřednictvím 37 obchodních společností a dalších distributorů v 65 zemích zákazníkům po celém světě. Výrobky TYROLIT brousí, rozbrušují a vrtají nejrůznější materiály libovolné tvrdosti, a to díky špičkové technologii z Tyrolska. Odborníci ve společnosti TYROLIT jsou po celém světě známi tím, že dokáží zvládnout nejrůznější výzvy, a jsou vysoce ceněnými partnery při vývoji nových a inovativních řešení.


Rodinný podnik od roku 1919

Jako součást dynamické skupiny podniků Swarovski Group má společnost TYROLIT dostatečnou nezávislost na to, aby mohla úspěšně realizovat i dlouhodobé podnikatelské cíle. Ve společnosti TYROLIT se snažíme nadchnout jak interní, tak externí cílové skupiny a získat je pro poctivou partnerskou a dlouhodobou spolupráci. Za tím účelem neustále optimalizujeme kvalitu výrobků i služeb a průběžně přizpůsobujeme obchodní postupy měnícím se požadavkům trhu. Investice do výzkumu a vývoje, do primárního a dalšího vzdělávání vlastních pracovníků i do zlepšování technologií jsou u společnosti TYROLIT ústřední součástí řízení podniku. Díky zavedení managementu celosvětového dodavatelského řetězce jsou pro zákazníky po celém světě zajištěny včasné dodací lhůty. Udržitelné zacházení se zdroji, péče o bezpečné pracovní prostředí a dodržování právních nároků přispívaly od roku 1919 k pozitivnímu vývoji obchodu.

Společnost TYROLIT svým zákazníkům v současnosti zajišťuje hospodárná a ekologická řešení ve čtyřech oborech podnikání. Díky celosvětovému odbytu a týmu zkušených aplikačních techniků navíc společnost TYROLIT nabízí maximum i v oblasti kvality služeb.