Obrábění kovu / precizní broušení

Od přesného obrábění v odvětví výroby motorů a převodovek až po výrobu rozbrušovacích kotoučů o průměru až do 2 000 mm pro ocelářský průmysl – nabídka výrobků značky TYROLIT v obchodním oboru Kov / přesnost zahrnuje technologicky vyspělé nástroje pro širokou škálu různých způsobů použití. Navíc společnost TYROLIT nabízí kompletní řešení přizpůsobená na míru konkrétnímu použití podle požadavků zákazníků.

Úspěšné podniky očekávají od svých partnerů vedle výrobku vysoké kvality také procesní know-how a rozsáhlou škálu poradenských služeb pro nejrůznější oblasti použití. Soustředit se pouze na výrobu a dodávky nástrojů vynikající kvality samo o sobě nestačí. 

  • Tým složený odborníků s mnohaletými zkušenostmi z konkrétních odvětví vám v obchodním oboru Kov a přesnost neustále stojí po boku a je připraven vám vždy pomoci radou. S mimořádným procesním know-how jsme schopni vám nabídnout dlouhodobá řešení, která splňují vysoká technická i ekonomická očekávání našich zákazníků.
  • Kromě toho se 62 našich pracovníků v oblasti aplikačních technologií po celém světě zabývá řešením aktuálních požadavků zákazníků přímo na místě. Všichni pracovníci v těchto zemích jsou propojeni s centrálou v Rakousku, odkud dostávají účinnou podporu ve všech odborných otázkách.