Téma Kámen – keramika – sklo

Na míru přizpůsobené diamantové nástroje a brusná řešení v obchodním oboru Kámen – keramika – sklo vás přesvědčí výjimečnou výkonností a kvalitou. Náročné požadavky zákazníků plní společnost TYROLIT dodávkami velkého množství výrobků pro rozbrušování, kalibraci, leštění a orovnávání přírodního a umělého kamene i keramiky a skla.

Italská pobočka se sídlem v Thiene (VI), TYROLIT Vincent, je celosvětově známým centrem obchodního oboru kámen – keramika – sklo. Sídlí tam i jeden z hlavních výrobních provozů. Další výrobní provozy tohoto obchodního oboru je možné najít v Brazílii, Rakousku, České republice a rovněž v Číně.

Navíc má obchodní obor kámen – keramika – sklo přímé odbytové pobočky ve 13 zemích a distributory v mnoha dalších zemích.

Tým složený odborníků s mnohaletými zkušenostmi v cílových oborech vám neustále stojí po boku a je připraven vždy pomoci radou a zodpovědět veškeré otázky. S mimořádným procesním know-how jsme schopni vám nabídnout dlouhodobá řešení, která splňují vysoká technická i ekonomická očekávání našich zákazníků.