[Translate to Tschechien:]

Die MoveSmart Technologie macht TYROLIT Maschinen erstmals internetfähig. Mit ihrer Hilfe werden aktuelle Nutzerdaten von der Maschine direkt auf der Baustelle aufbereitet und über diverse Endgeräte zur Verfügung gestellt.

Die cloud-basierte MoveSmart Technologie liefert Anwendern und Unternehmern wichtige Betriebs- und Anwenderdaten, um so das Optimum aus den Maschinen herauszuholen. Betriebszeiten, Fehlermeldungen und notwendige Software-Updates sind so beispielsweise immer und überall abrufbar. Dies ermöglicht besseres, realitätsnahes Planen sowie ein wirtschaftlicheres und schnelleres Agieren auf Basis echter Daten.

[Translate to Tschechien:] Vorteile der MoveSmart Technologie


[Translate to Tschechien:] Erhöhte Produktivität

[Translate to Tschechien:] Maschinen- und Nutzerdaten sorgen für eine bessere und effizientere Einsatzplanung.

[Translate to Tschechien:] Reduzierte Servicezeiten

[Translate to Tschechien:] Fehlermeldungen ermöglichen eine direkte Fehlerbehebung auf der Baustelle und die gesammelten Daten helfen dabei, etwaige Probleme schneller zu erkennen und zu beseitigen.

[Translate to Tschechien:] Gezielte Produkt- (weiter)entwicklung

[Translate to Tschechien:] Maschinen können noch realitätsnaher (weiter)entwickelt werden. 

Diamantové nástroje značky TYROLIT s technologií TGD® umožňují díky inteligentnímu rozložení zrn (tzv. TYROLIT GRAIN DISTRIBUTION) obzvláště hospodárnou a efektivní práci.

 


Inteligentní rozložení diamantů vede k rovnoměrnému rozdělení zatížení, optimalizovanému chlazení a konstantnímu řeznému výkonu. Nástroj tak vydrží o poznání déle a stroje jsou méně namáhány.

Použité vzdálenosti mezi diamanty a pevnost nástrojů s technologií TGD® jsou přitom optimalizovány pro příslušný způsob použití, popř. skupinu výrobků.


Další informace

Výhody technologie TGD®


Dlouhá životnost

Každý diamant je optimálně uvolněn a ubírán. Nástroj je tak možné používat déle. 

Vysoký řezný výkon

Optimální využití diamantů, citelně klidný chod a konstantní odvod prachu umožňují bezkonkurenčně rychlé řezání. 

Maximální hospodárnost

Díky odlehčeným strojům a nástrojům i kratším pracovním časům se dosahuje zvýšení výkonu o 30–40 %.

P2® je vysokofrekvenční technologie registrovaná společností TYROLIT, která nejlepším možným způsobem spojuje v jediném stroji spolehlivost a výkon hydraulických systémů s kompaktní konstrukcí elektrických systémů.

 

Tento inovativní systém pohonu je založen na principu hnacích motorů s permanentními magnety a umožňuje pracovat s vysokým krouticím momentem při současně snížených otáčkách motoru. Údržba kompaktních strojů je ve srovnání s běžnými koncepcemi pohonů výrazně jednodušší a nákladově úspornější.

Veškeré stroje vybavené technikou pohonu TYROLIT P2® se vyznačují vysokou spolehlivostí a uživatelským komfortem.

Výrobky s integrovanou technologií P2® nabízíme v následujících skupinách:

Výhody technologie P2®


Odlehčené komponenty

Permanentní magnety zajišťují nižší otáčky a snižují míru vzniku tepla. Jednotlivé komponenty jsou tak odlehčeny a životnost strojů tím stoupá. 

Maximální spolehlivost

Díky odlehčeným dílům stroje se zvyšuje provozní bezpečnost a roste produktivita. 

Vysoký výkon

Vysoký stupeň účinnosti zajišťuje mimořádně vysoký výstupní výkon při velkém krouticím momentu.

Jako průkopník ve svém oboru společnost TYROLIT již dávno úspěšně zavedla modulární uspořádání hydraulických systémů a následně toto know-how přenesla i do svého elektrického sortimentu. Dnes je většina všech systémových komponentů značky TYROLIT navržena pro modulární použití. To nejen zjednodušuje a zefektivňuje práci, ale rovněž šetří náklady.

 

Podle stavebnicového principu je přitom jednotlivé komponenty možné používat libovolně v rámci téže oblasti použití, ale i pro různé druhy použití. Modulární komponenty různých vysokofrekvenčních systémů se tak používají například u stěnových a lanových pil, ale i u okružních lankových pil a při vrtání. Navíc tato flexibilita přesahující různé oblasti použití platí i u hydraulických agregátů vrtacích stojanů, které lze používat jak k vrtání, tak k řezání lankovou pilou.

Přehled možností kombinace našich modulárních systémových komponentů:

Výhody modulárního systému


Optimální prostředí pro uživatele

Veškeré modulární komponenty zaručují nejvyšší možnou flexibilitu a zajišťují úsporu hmotnosti i místa – a to jak ve skladu, tak na pracovišti.

Efektivní

Rychlé a bezpečné sestavení i jednoduchá výměna v rámci modulárních výměnných komponentů zaručuje nejvyšší možnou produktivitu.

Hospodárný

Díky univerzálnímu použití komponent se snižují pořizovací náklady a minimalizuje nutné množství skladových a bezpečnostních zásob.