Je možné něco výjimečně dobrého ještě vylepšit? Ano! Naše stěnová pila prošla kompletní přeměnou a dovolujeme si vám představit druhou generaci jedné z nejlehčích stěnových pil stejné výkonové třídy.

Díky plně integrované konstrukci pily WSE811 MKII jsou řezací hlava, řídicí jednotka a hnací agregát umístěny v jednom jediném společném pouzdru. Díky jediné přípojce elektřiny a vody i optimalizovaným dílům systému je pilu možné bez problémů sestavit i rozložit. V kombinaci s kotouči pro stěnovou pilu TGD®, které jsou k němu optimálně přizpůsobeny, umožňuje výkonný pohonný systém P2® dosáhnout vynikajícího řezného výkonu a dělá z pily WSE811 MKII spolehlivý stroj pro mnohostranné použití.

Možná není lehčí, ale je rozhodně lepší.

Pila WSE811 MKII nové generace se hodí také pro průměr pilového kotouče do 825 mm a hloubku řezu do 335 mm. Optimalizované systémové komponenty umožňují ještě snadnější manipulaci a zároveň spolehlivý výkon. Vedení po kolejnici a systém kolejnic byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální stabilitu a přesnost řezu. Nově upraven byl také ochranný kryt kotouče, ochranný kryt a otočné rameno.

Změna k lepšímu


O maximální těsnost se stará odolný ochranný kryt z černého eloxovaného hliníku.

 

 

Otočné rameno jsme vybavili novým labyrintovým těsněním a posuvným kroužkem z chromové oceli.

 

 

Nové kolejnice jsou mnohem lehčí a současně maximálně stabilní.

 

 

Nově navržený ochranný kryt kotouče je otočný, kompaktní a lehký.

 

 

Výhody WSE811 MKII pro používání


Kompaktní.

Plně integrované provedení a extrémně lehká konstrukce pily WSE811 MKII umožňuje klást nejvyšší měřítka na mobilitu a pohotový provoz při všech typech použití.

Výkonná.

Optimalizovaná mechanika posuvu zajišťuje v kombinaci s vynikajícími výkonovými parametry pohonného systému P2® nedosažitelný řezný výkon v oblasti 16 A.

Spolehlivá.

Vysokofrekvenční technologie pohonného systému P2® zajišťuje díky integrovaným permanentním magnetům pro odlehčené díly stroje trvale vysoký výkon a malé nároky na údržbu.

Technické údaje


Pilový kotouč
Max. hloubka řezu 335 mm
Max. Ø pilového kotouče 825 mm
Volně použitelné do Ø 700 mm
Upevnění příruby listu středovým šroubem
Upevnění příruby listu středovým šroubem(řez lícující s povrchem) 6 šroubů se zápustnou hlavou, roztečná kružnice 90 mm
Elektromotor a řízení
Vodou chlazený vysokofrekvenční motor
Výkon při 16 A 9 kW
Napětí 400 V
Frekvence 50 Hz / 60 Hz

Máte dotazy k tomuto výrobku? V tom případě nás kontaktujte.

Kontaktní formulář